Fit Sports
logo
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

10 důvodů pro in-line bruslení

In-line bruslení je jedna z mála cenově dostupných aktivit, která je zábavná, zdraví prospěšná a vhodná pro všechny věkové kategorie. Pokud bude vaše výuka provázena vhodnými postupem a instrukcemi, tak základní technika může být naučena ve velmi krátkém čase.. Je to rekreační sport, který je zajímavý tím, že se dá provozovat jak venku, tak i ve vnitřním prostředí.Lze u něj zažít radost a uvolnění stresu či napětí. Zde jsou důvody proč inline bruslení, tak populární:


www3.jpg


In-line bruslení je společenské


Skupiny, kluby, páry a přátelé, kteří milují in-line bruslení, zjistí, že není lepší cesty ke spojení, s kolečky. Také to je úžasná cesta k získání nových kamarádů.Obutí in-line bruslí každého staví na stejnou úroveň bez ohledu na dovednosti. Poskytuje dostatek příležitostí pro konverzaci, zábavu, sdílení pocitů a empatii.• In-line bruslení je rodinným sportem

Každý člen rodiny, který může chodit, se může účastnit in-line bruslení. Je pravda, že není problémem, aby se ho účastnili všichni od batolat k prarodičům. Mohou jít bruslit společně do parku, na inline stezku či navštívit specializovaná inline centra.


• In-line bruslení nabízí možnosti pro individualisty

Pokud dáváte přednost samostatné jízdě, in-line bruslení je skvělá cesta, jak si vyjet do přírody bez kohokoliv. Lze si naplánovat vlastní průzkum stezek a zajímavých přírodních lokalit.


• In-line bruslení poskytuje sportovní zážitek

V podstatě, mnoho sportovců může mít prospěch z venkovního in-line tréninku, protože klade menší zátěž na klouby než při běhu a joggingu, ale poskytují stejný aerobní prospěch, užitek.


• In–line bruslení je vhodný způsob přepravy

Brusle jsou vhodné k vlastní přepravě z jednoho místa na jiné, obzvláště, když je přesun doprovázen pěkným výhledem do přírody. Jinou výhodou je, že není třeba platit za parkovné stačí si vzít svůj dopravní prostředek s sebou.


• In–line bruslení je šetrné k ovzduší

Motoristi vypouští jedovaté plyny spalováním benzínu. In–line brusle pomáhá chránit svět během zábavy, člověk je pohon či palivo, které umožňují zažívat dobrodružství na bruslích bez znečišťování ovzduší.


• In–line bruslení se přispívá k fyzické a mentální rovnováze

Tento sport pomáhá spálit kalorie, vytvarovat svaly, zbavit se stresu, aerobně si zacvičit,posílit srdce a vyčistit mysl.

• In–line bruslení je pro ty, co hledají napětí, vzrušení

Agressive bruslení, sjíždění svahů a jízda mimo cesty může naplnit sny každého, kdo hledá napětí.


In–line bruslení je hravé a soutěživé

Hokej, rychlost, volný styl a agresivní ježdění na bruslích jsou pro každého, kdo si rád vytyčuje cíle a snaží se jich dosáhnout. In–line basketbal a fotbal patří mezi novéi in–line sporty, které jsou určeny pro ty bruslařské průkopníky, kteří si troufnou být jiní.


• In–line bruslení je flexibilní


Těš se z aktivity, která může být celá taková jakou chceš, kde ji můžeš vykonávat a kdy máš čas. Ráno, poledne nebo noc … tady je místo pro in–line bruslení. Vyber si společenské, fitness nebo soutěživé bruslení… Můžeš si udělat bruslení jaké chceš.


 

05.04.2020 @ 20:30

« Previous 1 7 12 18 19 20 21 22 23 Next »