Fit Sports
logo
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Inline bruslení jako životní styl

Většina z nás vede život, který je naplněn povinnostmi od rána do večera. Jak můžete ještě najít čas pro bruslení, když rodina a poněkud krátký společenský život vyžadují také vaši pozornost?


www4.jpg
Rozhodující není vaše volba mezi inline bruslením a životem. Zjistíte, že inline bruslení je ideální aktivita, která se dá zařadit do plného programu, neboť inline aktivity jsou pro práci dostatečně různorodé nebo dokonce hladce nahrazující věci v životě, o kterých jste si mysleli, že jsou nenahraditelné. Můžete mít vaše brusle a take nějak žít.


Jsou zde některé věci ve vašem denním režimu, od kterých se nedá upustit jako je: jídlo, spánek, hygiena, práce či škola. Pokud chcete přidat pravidelné režimy bruslařských aktivit do svého života, musíte si je naplánovat. Začněte výběrem času, který nazvete vaším, poté oznamte členům rodiny a přátelům, že se hodláte v tomto čase věnovat inline bruslení pro fyzickou a psychickou zdatnost. Požádejte je o jejich podporu a pozvěte je k bruslení s vámi, ale nesnažte se někoho do vašeho sportu nutit.


Někteří bruslaři jsou spokojeni s dobrodružstvím jednou za týden, ale mnoho jich je závislých na rekreačních, společenských, kondičních a/nebo závodivých inline aktivitách. Použijte tyto první krůčky k tomu, abyste si našli čas bez narušování života, zraňování citů nebo vyhýbání se povinnostem. Jednou se zavěsíte a uvidíte, že naleznete daleko více vynalézavých způsobů jak najít čas k inline bruslení.Začátek s malými změnami

 

  •  Bruslete se svým psem, místo chůze. Tohle funguje pouze s dobře vycvičenými psy.
  •  Nahraďte výlet do posilovny výletem do parku. Budete mít z toho stejný přínos.
  •  Vezměte děti na kluziště místo do kina. Tohle může zapříčinit vyjednávání, ale pouze do doby než se stanou take závislými na kolečkových sportech.
  •  Vstaňte 30 minut dříve než obvykle a užijte si ranního bruslení.
  •  Nikdy nerušte schůzku kvůli bruslení, ale nabídněte schůzku na bruslích.

Zkuste troufalé upravení životního stylu

 

  •  Zajeďte si na bruslích do obchodu pro svačinu nebo do parku na oběd
  •  Použijte vaše brusle jako náhradní dopravní prostředek ke zdolávání krátkých eventuelně delších vzdáleností. Ujistěte se, že je tam bezpečná inline trasa, ačkoliv.
  •  Staňte se “tlačící kolečkář” a vemte své dítko nebo batole na malebnou projížďku v parku. Mnoho kluzišť nabízí “tlačící kolečkář” aktivity, ty jsou mnohem bezpečnější.
  •  Vemte si s sebou své brusle na služební cestu. Váš šéf vás bude respektovat a vaše druhé já si bude věřit.


Při zlepšení vašich bruslařských schopností, se vám otevře svět plný závodivých, společenských a tvořivých možností. Eventuelně vám bruslení napadne vaše stravovací zvyky, šatník a možná bude mít i vliv na rozhodnutí o vaší dovolené. Nemějte strach. Menší změna vašeho života je malá cena za tu radost a zdravotní prospěšnost, kterou získáváte při letu na malých kulatých křídlech. 

16.05.2021 @ 23:41

« Previous 1 3 4 5 6 7 8 9 12 18 23 Next »