Fit Sports
logo
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Výběr pingpongového stolu

Dříve či později zřejmě vyrazíte do nějakého specializovaného obchodu pro ping-pongový stůl, abyste mohli hrát a trénovat doma. Zde je několik rad, které mohou pomoci najít ten správný:Dříve či později zřejmě vyrazíte do nějakého specializovaného obchodu pro ping-pongový stůl, abyste mohli hrát a trénovat doma. Zde je několik rad, které mohou pomoci najít ten správný:


Nevěřte hypermarketům

Zapomeňte na velkolepé reklamy výrobců. Pokud ještě nehrajete na státní nebo mezinárodní úrovni, je málo pravděpodobné, že budete potřebovat nejdražší stůl na trhu.


Začátečníci kupte levnější

Pokud je to váš první rodinný stůl, nebojte se nižších cen a kupte takový, který se může klidně zničit, ale zároveň se na něm dá naučit hrát. Pokud se někdo v rodině rozhodne brát stolní tenis vážně, měli byste být připravení vyměnit opotřebený stůl za nějaký se střední kvalitou, o který se vyplatí řádně pečovat.


Zůstane stůl na místě nebo se bude přesouvat?

Rozhodněte se, zda stůl bude trvale umístěn na jednom místě či zda jej budete často přesouvat. Pokud se chystáte se stolem často hýbat, měli byste si pořídit nějaký se snadným nastavením a snadno sbalitelný, nejlépe na kolečkách. Dobré stoly dnes dokonce mají na kolečkách brzdy, aby se s nimi dalo lépe manipulovat.

Jaká tloušťka stolu je nejvhodnější


Někteří hráči budou tvrdit, že pouze stoly s plnou tloušťkou 25 mm stojí za nákup. Je sice pravda, že tyto umí udělat hezký odskok, ale pro začátečníky není problém hrát na stolech s menší tloušťkou, i takhle se dá naučit hrát.


Pěkné nohy!

Ujistěte se, že ping-pongový stůl, který nakupujete, má dobré silné nohy a podporu – v příštích několika letech určitě bude hodně namáhán, a budete potřebovat něco, co bude opravdu dobře držet. To je důležité zejména, pokud máte děti, které by mohly zacházet se stolem trochu hruběji než dospělí lidé. 

16.05.2021 @ 23:05

« Previous 1 4 8 9 10 11 12 13 14 Next »